| templemadalina a întrebat:

Bună, vreau sa va intreb cum pot sterge pozele dintr-o conversație de pe messenger dar problema ii ca am sters conversația dar cand dau acolo pe " detalii contact" imi apar pozele ce am trimis mai de mult. Ajutati-ma va rooog!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai cum sterge daca le-ai trimis deja.
Trebuia sa te gandesti intai ce faci, si ce consecinte poate avea fapta ta.

| n1445 a răspuns:

In mod normal cand stergi o conversatie se sterg si pozele deci trebuie sa fie la tine o eroare. Incearca sa restartezi telefonul si daca nu dispar dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o din nou.

| Lidiiiiiii a răspuns:

Trebuiau șterse pe rând din Conversație. Daca ai șters Conversația cu totul pozele nu se mai șterg

| templemadalina explică:

Nu-i vorba să nu vadă persoana aia cui i-am trimis doar ca nu vreau să fie așa, credeam ca daca sterg conversația se vor sterge si pozele normal ii asa. dar pozele is acolo si conversatia ii stearsa

| templemadalina explică:

Cred ca este o eroare deoarece cu alte conversatii a fost ok, s-a sters tot dar cu o persoana nu se sterge nici cum