| Elenageo2324 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca pe telefon am foarte multe imagini acesta se poate strica? Am avut mai demult un HTC si aveam aproape 10.000 de poze pe el. Telefonul nu mai rezista si spunea sa mai șterg din fotografii. Așa se întâmplă și la alte telefoane? Stiu ca sunt foarte multe poze, atunci păstram prea multe... Dar acum am alt telefon samsungA40. Vreau doar sa pot face multe poze pe el fara sa mi se strice.Dau funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Cksihja a răspuns:

N-ai auzit de card micro-sd?

| Elenageo2324 explică (pentru Cksihja):

Nu. Imi poti detalia putin?

| Cksihja a răspuns (pentru Elenageo2324):

Cardul micro-sd este un spațiu suplimentar de memorie unde pui pozele.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu rezista ca nu aveai destula memorie. Daca iti incap pe Samsung sau folosesti Google Photos nu ar trebui sa ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat că se strică dar rămâi cu memorie insuficientă ca să faci altele.
Transferă-le în Google Drive sau pe un memory stick, astfel le vei avea în siguranţă.