| elutza21 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca pentru Samsung galaxy chat b5330 voi a-ti reusit sa ii setati sa sune alarma cand este inchis. daca este deschis suna alarma, daca este inchis nu mai suna. eu nu i-am dat de cap. Iar daca vreau sa-i setez o melodie, alta decat cele implicite, la mesaj nu reusesc. aveti idee? Multumesc!

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Sal de obicei telefoanele Samsung nu suna inchise. la alarme trebuie tinute deschide iar la melodia pentru mesaj mai incearca. sa o pui! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?