| C1eu1C a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru tableta Samsung Galaxy Tab 2. Stiti si aplicatii? Dau funda cine imi da cele mai interesante
jocuri si aplicatii. Multumesc.
Scuzati categoria. big grin

Răspuns Câştigător
| Valentyna951 a răspuns:

Ca joc iti recomand Subway Surfers, Temple Run, Angry Birds, Sims si Pou ...si aplicatii gasestii cu miile gratuite.

3 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Intra in magaznul de jocuri gratuite sau cum e el.
Instaleaza mai multe aplicatii, joaca-te putin si care iti place pastreaz-o.Mi se pare cea mai buna idee.hee hee

| C1eu1C explică (pentru Elly213):

Ma gandeam ca stiti voi unele mai frumoase! laughing

| Caba_Adelina_1993 a răspuns:

Depinde ce iti place intra in magazin de jocuri gratuite si poti sa-ti alegi orce!