| CurcubeulColorat a întrebat:

Vreau si eu un program pentru a asculta muzica, gen Winamp. Ideea e ca pe mine ma intereseaza sa-mi pot adauga in acea lista mai multe melodii.Eu am Windows 7 si nu am Media Player-ul care e de obicei la xp, am unul cu care pot asculta doar cate o melodie.

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

In cazul asta reinstaleza winampul http://www.winamp.com/media-player/download/en

| CurcubeulColorat explică:

Mersi Magnific pentru raspuns! Mi-am dat seama ca este la intrebarea care o pusesem la inceput, insa am reusit sa scap de Winamp si astfel am editat intrebarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://itunes.en.softonic.com/ parerea mea;)