| Daniel1619 a întrebat:

Buna vreau un raspuns foarte rapid si bun! Eu folosesc Firefox si cand deschid o pagina noua imi arata Babylion eu vreau cand deschid o fila noua sa imi apara Google nu Babylion! Va Rog Dau Funda!

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Deschizi Firefox si sus in bara te duci la Tools - Options - General si acolo o sa vezi "home page", pui acolo www.google.ro si apoi click OK.

| sebi1dinei a răspuns:

Intra in control panel-programe si dezinstaleaza Babilon tolbar.