| DanielDanny a întrebat:

Vreu sa stiu cum este ecranul acestei tablete "Vonino Xara QS 7" din punct de vedere vizual NU specificatii. nu am gasit niciun review video. Vreau sa o cumpar dar nu stiu cum se vede ecranul. De exemplu am avut o tableta care daca o inclinam de la stanga se lumina iar la dreapta se intuneca (cred ca are legatura cu polarizarea ecranului) NU vreau asa ceva mai ales in modul landscape cand ma uit la filme deoarece cu un ochi se vede mai luminat si cu celalalt mai intunecat si imi da dureri de cap!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Are IPS deci se vede dintr-un unghi destul de mare dar rezolutia este foare mica la diagonala de 7 inch si o sa se vada destul de pixelat, dar la un pret de 400 lei nu cred ca ai prea mari preferinte.

1 răspuns:
| DanielDanny explică (pentru Intruder19):

Nu e o problema rezolutia. Vroiam sa o iau la pregungire de abonament, am intrebat azi si nu se poate decat daca fac un abonament de internet mobil pe langa cel care il am de telefonie, o fi vreo smecherie a lor...