| anonim_4396 a întrebat:

Aș dori și eu de unde aș putea lua și eu un Android Custom Rom pentru tableta E-Boda REVO R93G?
Deoarece am Android 4.2.2 Jelly Bean și doresc un Android Custom Ro.

Cel mai bun răspuns va primi fundă! happy.

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Poti sa pui un custom ROM insa stii ca risti functionalitatea corecta a tabletei, nu? Fiind vorba de o E-Boda, iti recomand sa pui aceeasi versiune de Android. Chipset-ul si procesorul ei sunt facute pentru o anumita banda.
Daca era Samsung, te ajutam eu sa o faci. Insa, o sa caut si pentru E-Boda.

Revin cu informatii.

O zi buna!

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Vezi pe xda developers si vei gasi ce iti trebuie + instructiuni clare