| Perju_Cristina_1985 a întrebat:

..a iesit cu totul mufa hdmi din spate de la ps4. Il duc sa il repare? daca da unde

nu am garantie la el

Sau daca pot folosi celelalte intrări cea aux....adica daca exista vreun cablu aux _hdmi. daca merge asa sa bag un capăt in aux in ps4 si celălat hdmi in tv... Nu prea ma pricep.

Multumesc

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Exista cablu dar mai bine ii duci sati lipeasca mufa hdmi inapoi nu e mare lucru cred ca nu te costa cine stie ce

| Perju_Cristina_1985 explică (pentru BostanDaniel1974):

Multumesc intre timp am sunat la asistenta playstation...la fel au zis si ei ca la orice magazin altex sau mediagalaxy...Il repara chiar daca nu am garantie si totul costa pana in 100 lei..asa au zis ei.Multumesc pentru raspuns zi frumoasa

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Perju_Cristina_1985):

Nu e cam mult 100? zi frumoasa si tie

| Perju_Cristina_1985 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu stiu habar am azi ma duc la altex sa intreb cat ma costa exact
Sincer eu credeam ca o sa ma coste mai mult având în vedere cat costa un ps4 nou
Vad azi cat imi cer cei de la altex