| xs1der a întrebat:

Acum 2 zile mi-am achizitionat un mobil Samsung GT-E2121B. Din prima zi cum l-am cumparat imi mergea internetul pe mobil foarte bine. Tin sa anunt ca am Cosmote Internet. Urmatoarea zi, dupa ce l-am scos de la incarcat, cand intru pe orice pagina, pana si pe pagina de start imi apare urmatoarea chestie " Eroare : Nu se poate rezolva domeniul". Ma puteti ajuta? Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| andreeacat13 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi inapoi la acela de unde ai luat telefonul si il rezolva, daca merge asa poti incerca si la cei de la cosmote.