| larisamaria999 a întrebat:

Acum 3 zile mi s-a oprit brusc netul. Am crezut ca e de la router asa ca am resetat routerul. Acum nu mai pot pune parola si imi apare OPEN la wifi. Netul este platit insa tot nu merge. Este semnal full la wifi dar am semnul exclamarii in dreptul sau. Va rog, ajutati-ma nu stiu ce sa ii mai fac.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum ai facut tu sa resetezi routerul, ia povsteste-ne si noua...

| CuriousStuff a răspuns:

Daca ai RDS si router personal trebuie sa ii faci iar setarile daca l-ai resetat. Daca ai un router de la un provide de internet ar trebui sa-i chemi pe ei.

| Zaygon a răspuns:

Daca ai dat reset la router trebuie sa il configurezi din nou si cum zicea mai sus daca esti la RDS trebuie sa pui id si parola furnizate de ei(conexiunea pppoe).