| Atat_Otty_1969 a întrebat:

Bună ziua, acum aproape 1 lună am trimis un telefon la Orange service, motivul e că i-am spart display-ul, eu tot aștept telefonul și cei de la Orange zic că nu au piesa pentru telefon, stau ca prostul și astept telefonul, Lunea asta se face 1 luna, vine sau nu dupa 30 de zile? :/

1 răspuns:
| marius577 a răspuns:

Zic sa mai insisti, o sa se simta si ei "presati" si o sa urgenteze, asa am patit si eu, si dupa ce am mai insistat mi-au dat un telefon nou ( nu aveau piesa respectiva )