| Scarabeul a întrebat:

Buna ziua all!
Am o problema la un galaxy s3
Am dat reset din frabrica telefonului ca se misca foarte greu si cand am vrut sa intru pe Magazin Play imi spune nici-o conexiune de internet.Si prin urmare nu ma lasa sa actualizez nici-o aplicatie, decat Google Chrome imi merge.
Telefonul meu este rutat.
Ma puteti ajuta? dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Da du-te în -recovery-boot mode... acolo dai la advance wipe dalvik chache apoi back wipe cache partition şi în final wipe data factory reset. apoi reboot system now. Ţine-mă la curent dacă s-a rezolvat problema