| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani și de ceva timp am un letcon la 19lei de pe eMag și nu prea este ok așa că sunt curios daca are cineva o statie de lipit care nu o mai folosește și dorește să o doneze.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai bani sa cumperi de pe eMag, de ce nu cauti un letcon pe la prieteni, vecini, rude, roaga-i sa ti-l imprmute.
Pe forum aici, sunt sanse minime sa gasesti asa ceva, pentru ca suntem de prin toate colturile tarii si a lumii.

| Sami4041 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da dar exact cum ai spus tu sunt șanse minime dar și alea sunt tot sanse

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sami4041):

Ma rog, sansele minime sa apara vreunul care sa-ti ofere tie un latcon aici, sunt minime de genul 0.01%, adica inexistente,; a asta m-am referit.
Dupa cum vezi, nici macar nu s-a oferit nimnei altcineva sa-ti scrie aici.
Te-am sfatuit sa cauti prin vecini sau rude, pentru ca acolo chiar ai sanse sa gasesti pe cineva, pe cand aici, sperante reale nu sunt.