| TheBlackBoy69 a întrebat:

am abonament la internet de la teleokm, abonamentul Internet L.
Bun
Pe si-te scrie ca viteza maxima este de 1000mb/s.
Acum, eu descarc cu 700kb/s. De ce?

4 răspunsuri:
| Timpu_Catalin_2001 a răspuns:

Cum ai spus 1000 mb/s maxim, in orice caz de obicei viteza depinde de device.ul de pe care descarci.

| Eduard196 a răspuns:

Aia e viteza maxima nu viteza reala

| untu a răspuns:

SI care e problems? Nu conteaza viteza mare, cu reactionraza SI raspunde rapid ls comenzi! Serviciile de internet, telefonie SI televiziune sunt foarte bune Fata de alte firms!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia e viteza maxima care poate fi atinsa... ce donwloadezi tu probabil e departe de conditiile ideale de a atinge acea vitez