| oklahoma a întrebat:

am achizitionat de curand un elicopter cu radiocomanda, si as vrea sa-i pun o camera video pe el sa-mi filmeze de sus, eu am niste camere de la telefoane, slot de card gasesc dar nu stiu daca se poate face sigur dati-mi o idee va rog cum sa fac, dar camera sa fie foarte usoara ca nici elicopterul nu este prea mare. multumesc

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Se poate dar cu ceva bani in plus,gasesti pe internet camerele acelea spion,care sunt foarte mici, si au transmisie prin bluetoo. sunt si cu stocare pe card, problema e sa cauti sa fie cat mai mica si cat mai usoara.dar costa! da ce mai conteaza? bafta