| PufinaPufoasa a întrebat:

Am achiztionat un hoverboard in urma cu 1 saptamana din italia.Nu l.am luat eu personal ci matusa mea care locuieste acolo.L.a probat a spus ca merge si apoi l.a trimis printr un fel de curier.L.am primit, l.am bagat la incarcat si dupa 10 ore se pornea arata bateria portocalie dar cand ma urcam pe el arata rosu.Se aude un tiuit din el si nu stiu ce s-a intamplat.Sunt din Vaslui. Daca stiti pe cineva sau stiti ce i s-a putut intampla lasati un mesaj!

1 răspuns:
| Anonims987 a răspuns:

L-ai lasat prea mult la incarcat si s-a umflat bateria sau, bateria are scurt, ai putea sai schimbi bateria, vreau funda