| Ella1998 a întrebat:

Am avut cardul de memorie micro-sd in laptop si am sters din greseala tot de pe el. Nu s-au salvat fisierele in Recycle Bin. Mai pot fi recuperate?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Se pot recupera fisiere de pe carduri de memorie. Trebuie doar sa stii ce softuri sa folosesti. Nu e nimic garantat, dar, atat timp cat sunt gratuite, merita sa incerci.
Eu recomand, ca prim pas
PC Inspector File Recovery

Mai poti incerca:
Recuva - il recomanda mai multi
MjM Photo Recovery (poze)

Descarca versiunile lor compatibile cu sistemul tau de operare instalat pe calculator sau laptop. Bafta!

De pe carduri de memorie fisierele sterse nu se vor duce niciodata in Recycle Bin!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Teoretic, da. Fie service, fie imi lasi un PM cu id-ul de mess si am putea rezolva remote. Ieftin.

| Gamer2000 a răspuns:

Din pacate nu!