| Liiiax99 a întrebat:

+Buna ziua! Am conectat stick-ul usb la playstation ca sa copiez niste clipuri si dupa ce l-am deconectat si conectat din nou dar la laptop, celelalte fisiere gen poze, clipuri personale au disparut. Le-am recuperat cu un program dar am recuperat poze foarte vechi...nu cele de acum cateva luni de exemplu, adica ultimele adaugate. Am incercat sa scot si virusii si degeaba. Ce pot sa fac? Multumesc

1 răspuns:
| Denis_Denis_1998 a răspuns:

Cine mama naibii te-a pus sa pui stickul in playstation? Playstation nu e PC sa pui poze viedo e doar pentru jocuri video cu disc suntem in secolul 21 ganditi-va putin.Sa dus stickul tau cu poze si video-uri nu ai ce sa mai faci.