| Jigokunokishi a întrebat:

am cont pe mail. google pe care il folosesc sa comunic cu profesorii de la facultate. Daca sterg un mesaj pe care l-am trimis unui profesor, se sterge doar la mine sau si la el? Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar la tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar la tine

| minrest a răspuns:

Gandeste-te putin. Ce drept ai avea tu sa gestionezi mail-ul altei persoane? Odata primit, e al lui. Cum ar fi sa vezi ceva in mail, dar apoi sa dispara? Ce poti sa faci, e sa trimiti un alt mesaj, care sa il explice pe primul.

| Lioana a răspuns:

Pana gasesti tu solutia sa stergi mailul din contul profesorului, profesorul va fi citit demult acel mail.

| ibaal a răspuns:

Se sterge la tine, la restul, mesajele raman! big grin
Sa speram ca nu ai scris nimic compromitatorlaughing

| CarcotasulVesel a răspuns:

La IlikeIT am vazut nustiuce solutie care cica, ca ar sterge si de la altii
dupa care am incercat-o si nu a mers deloc cum ma asteptam, si nu am reusit sa o folosesc la nimic
am impresia ca de fapt ar trebui sa intrii cu ceilalti intr-un fel de grup si tu sa fii superadminul grupului... asa ca am lasat-o balta si am uitat si cum se numea
dar esti binevenit sa cauti, daca, chiar te arde

| debarasator63 a răspuns:

Numai de la tine.