| CGtina5533r6 a întrebat:

Buna ziua! Am contul de tik tok suspendat am încercat să fac altul si nu m-au lăsat, scriam data nasterii si nu mă primea, tot la fel scria.
Mă puteți ajuta cum pot recupera contul sau macar sa fac unul nou?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate nici sa-l recuperezi si nici sa-ti faci altul nou, deoarece iti este blocata adresa de IP.

6 răspunsuri:
| CGtina5533r6 explică (pentru Violleta2022):

Si ce pot să fac?

| CGtina5533r6 explică (pentru Violleta2022):

Merge să dau resetare la telefon?

| Violleta2022 a răspuns (pentru CGtina5533r6):

Nu poti sa faci nimic, fiindca adresa ta de IP este UNICA si vine odata cu internetul tau.
Daca adresa de Ip iti este blocata, nu mai ai cum sa-ti faci nici un cont pe acel website, fiindca imediat cum incerci sa te loghezi pe site-ul lor esti detectat si respins.

| CGtina5533r6 explică (pentru Violleta2022):

Cum pot lua legătura cu cineva care se ocupa de tik tok? Am dat email dar fără răspuns

| CGtina5533r6 explică (pentru Violleta2022):

Dacă îl duc la service imi poate sichimba ip ul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru CGtina5533r6):

IP-ul nu este o piesa sa poate fii schimbat sau modificat!
IP-ul este un cod unic, care apartine doar adresei tale postale si numelui celui care a facut contractul de internet. Asadar nu poate fii sters, modificat, blocat ori schimbat.