| anonim_4396 a întrebat:

..

Am cumparat de curand un Samsung Galaxy Fit si am 2 probleme:

1. Nu reusesc sa il conectez la calculator. Am instalat si Kies si nu il detecteaza. Si in setarile telefonului nu am gasit nimic legat de conectarea la calculator... ( nici calculatorul si nici programul Kies nu detecteaza telefonul )

2. De unde pot scoate corectarea textului? Nu este vorba de 'XT9' de la Setari > Setari regionale si text > Tastatura Samsung, pentru ca acesta setare este dezactivata... (cand scriu ceva apar sugestii de cuvinte deasupra tastaturii straight face si daca scriu de exemplu `p t` in loc de `pentru` si continui sa scriu, pune in loc de `p t` un cuvant care nu are nici o legatura, considerand ca am scris gresit... )

Multumesc anticipat happy

P.S.: Am scris `p t` cu pauza pentru ca altfel ma corecta TPU si nu intelegeati ce vreau sa spun...

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Prostie de telefon, am avut si eu si l-am vandut a 2-a zi.
Android sucks!