| dfhnrhrey4yh4 a întrebat:

am de ieri o problema cu messul.imi da o eroare de genul Yahoo messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.am instalat si dezinstalat mesul de vreo cateva ori dar tot nu merge.nu stiu ce sa-i mai fac.ma puteti ajuta va rog!

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Curata din PC tot ce inseamna Yahoo. Vezi ca in momentul in care dai uninstall, in folderul din C:/ mai raman fisiere de la Yahoo. Poti folosi functia search din Windows si sa stergi tot ce gasesti de Yahoo. Dupa ce ai facut asta, descraca si instaleaza ultima versiune de la Yahoo. http://messenger.yahoo.com/download/

| dfhnrhrey4yh4 explică (pentru JustCosmin):

Tocmai am facut ce mi-ai spus.am sters absolut tot ce era yahoo chiar si din recycle bin si apoi l-am instalat iar dar imi da aceeasi chestie si nu inteleg ce are nu stiu ce sa-i mai fac...