| 28cosmin a întrebat:

Am și eu o întrebare:
Cineva pe Facebook mi-a trimis cerere de prietenie, iar eu am refuzat cererea de prietenie, iar după ce am refuzat cererea de prietenie mi-a apărut un buton de genul marchează ca spam, iar persoana pe care am marcat-o ca spam nu îmi mai poate trimite cerere de prietenie pe Facebook. Cum pot scoate pe cineva de la spam pentru a-mi putea trimite din nou cerere de prietenie?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Așteptă câteva zile și spune-i să-ți trimită din nou cerere.

| XD_Danny_2000_CaPk a răspuns:

Salut!
Odata ce -ai dat spam este scoasa din lista de prieteni si blocata, deci ar trebui sa cauti in setari iar apoi dai la Blocare>persoane blocate>iar apoi cauti persoana pe care ai blocat-o si ii dai deblocheaza si gata!
Funda?

| PandyMe a răspuns:

Buna! happy Pai intrii la setari>>Blocare>>persoane blocate
o sa iti apara acolo persoanele pe care le-ai blocat si la fiecare un buton cu ''Deblocheaza''
Apesi butonul si apoi persoanele respective o sa iti poata trimita cerere de pietenie, mesaje, comenta la poze etc.
funda?
O zii buna! happy :*