| Danci_Cosmin_1998 a întrebat:

Am instalat windows 7..am facut toate update-urile.Toate bune si frumoase, pana ieri ce am vrut sa copiez ceva pe un USB.Conectez USB-ul..nimic..nici o actiune.Intru la Device Manager si..surpriza http://prntscr.com/3a7i5v.Am dat update driver,nu gaseste. Am cautat pe google problema mea,am gasit-o,am urmat toti pasii, dar..nimic.

Răspuns Câştigător
| gaby202000 a răspuns:

Pai eu iti recomand din experiente personale sa NU mai faci update-uri.
Windowsul e cu licenta genuine presupun daca te tine sa faci update-uri. Cu atat mai rau daca e piratata licenta.

| Danci_Cosmin_1998 explică (pentru gaby202000):

Si sa reinstalez windows-ul?