| Bordeanu_Diana_1999 a întrebat:

Am laptop Samsung si nu se mai deschide daca nu il pun la încărcat, iar aici jos langa mouse-ul cu touch, la unul din desenele alea se tot aprinde ledul, se face ba verde ba rosu. Ce s-a întâmplat?
Va rog sa ma ajutați!

2 răspunsuri:
| xantersiatat a răspuns:

Acel beculet care din verde se face rosu, arata ca ai bateria bulita. Iti recomand sa faci un test cu alta baterie(trebiue sa aiba acelasi voltaj, forma si pini, preferabil sa fie originala) si vezi daca mai face asa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoti bateria din el, si il folosesti numai pe alimentator fără baterie, succes.