| FazekasErvin a întrebat:

Bună ziua, am nevoie de ajutor, am un Tv cu diagonala de 60 cm SAMUS, am avut un mic accident, a căzut și s-a lovit ecranul știți vreun site de unde pot comanda un ecran.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu merita sa repari un tv cu ecran defect, fiindca costul ecranului este aproape jumatatea celui nou, + manopera de schimbare!

Te sfatuiesc sa apelezi la service-uri de specialitate, poate gasesti ecran din demontare la pret acceptabil.

Daca nu gasesti nimic, mai bine cumpara-ti alt TV, chiar de second hand, e mai ieftin, iar pe cel defect il dai de piese de schimb.

| danutzu96 a răspuns:

Daca s-a spart ecranul pa, pa. Cumperi altul. Ecranul si manopera pot costa mai mult decat el nou.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreaba la firma de service: http://www.electrocasnice-samus.ro/service-produse/