| XxDennise a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Deci... nu imi mai stiu parola de la facebook, am incercat sa aflu prin intermediul adresei mele de e-mail dar cand am intrat pe yahoo mi s-a spus ca adresa a fost stearsa deoarece nu am intrat pe ea timp de un 1 an. Iar acum nu pot sa imi aflu parola. ce sa fac?straight face Funda

3 răspunsuri:
| XxDennise explică:

Crezi ca daca incerc sa trimit o scrisoare la cei de la facebook, ar putea face ceva in privinta asta?straight face

| acinorev a răspuns:

Incearca din rasputeri sa iti amintesti parola sau fa-ti alt cont cu aceeasi adresa de e-mail si noteaza-ti parola pe o hartie care sa stii unde o pui, ca sa nu o mai uiti.

| acinorev a răspuns:

Incearca din rasputeri sa iti amintesti parola sau fa-ti alt cont cu aceeasi adresa de e-mail si noteaza-ti parola pe o hartie care sa stii unde o pui, ca sa nu o mai uiti.
Cel mai bine ar fi sa ai aceeasi parola la toate conturile tale, ca sa nu se mai intample asa ceva./ :_