| Ramona_6841 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Stie cineva cum dezactivez timeline-ul pe facebook? L-am activat din greseala si vreau sa il dezactivez sa revin la profilul vechi.

Multumesc!

5 răspunsuri:
| rigo23 a răspuns:

Nu mai poti. Trecerea e definitiva si se va trece pe formatul asta.

| Antonima19 a răspuns:

Draga mea Ramona, nu se poate. Odata ce la`i activat asa ramane. De acum asa este facebook...big grin Imi pare rau! Funda?

| timeline a răspuns:

Intra pe http://scapadetimeline.blogspot.com... Am facut tot ce a zis acolo si a mers! :) Succes!