| Badaio11 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru in Windows Movie Maker. Folosesc filmulete Avi ma lasa sa le inserez dar cand incerc sa creez auto movie, programul se inchide. Am incercat sa il reinstalez, am reinstalat si windowsul ca si codec folosesc K-lite, degeaba, orice film incerc sa il editez Windows Movie Maker se inchide. Folosesc un Movie Maker pentru xp sp 2. Stie cineva cum pot rezolva? Nu stiu ce sa mai fac...

Răspuns Câştigător
| GooD a răspuns:

E posibil sa fie din cauza fimuletului.avi, sa fie prea lunga durata sau un program din calculator ruleaza acelasi fisier pe care il ruleaza si programul la functia auto-movie happy...

Sper ca ti-am fost de ajutor!