| Martin1678 a întrebat:

Am o intrebare. Am avut telefonul cu accesul root deblocat o perioadă lungă de timp. Nu am schimbat nimic. ( ca sa înțelegeți problema este legata de memoria dispozitivului. Am un s8) am vrut sa scot accesul root si sa update varianta Android. Înainte de acest proces nu am avut nimic. Ulterior dupa ce am scos accesul root so am. updatat androidul la ultima versiune am observat ca in loc de 64 de gb am 9 gb de memorie. Poate fi de la varianta de os? Daca da imi recomandați una. Am un g950 f

1 răspuns:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie tot la un Samsung (dupa un "atempt" de a instala TWRP, dupa care a trebuit sa pun Android-ul din nou pe telefon) si mi s-a intamplat acelasi lucru si am intrebat si eu. Ulterior mi-au zis sa dau restart la telefon, nu am crezut ca va merge, iar nu am mai avut alte optiuni si i-am dat restart. Si a mers. Dai un restart la telefon. Sper ca te-am ajutat.