| claudia07 a întrebat:

am o intrebare in legatura cu internetule pe mobil de la vodafone, si as vrea sa stiu cat inseamna o sesiune de internet.De altfel am vazut ca este 0, 20/ euro accesul cu trafic national nelimitat in Vodafone live si este 0, 40/MB pe internet, se activeaza impreuna? si voi da deci 0, 60 de euro pentru o sesiune? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| SnicK a răspuns:

Nu se merita asa, poate vrei sa intri de mai multe ori.
Exista oferta aia cu 4 euro parca cu 100 MB gratuit pe internet.
Mai multe oferte la cei de la Vodafone sau Pe internet vodafone.ro
SUCCES