| RuxiAna a întrebat:

am o intrebare. O prietena avea pe messengerul ei niste poze si fara sa vrea a sters inboxul. Se pot cumva recupera? Mulțumesc frumos!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din păcate nu

| anonimg a răspuns:

Nu știu cum funcționează messengerul acesta.
Știu doar că atunci când șterg mesajele din inboxul de la Yahoo mail, le găsesc în folderul Trash. Dacă messengerul de care vorbești nu are un folder numit Trash, atunci pozele sunt pierdude din messenger.
Mai rămâne opțiunea să le găsească în Google Foto dacă are telefon pe Android.

| Sofer a răspuns:

Nu le mai poate recupera.

| Blueberry8 a răspuns:

Poate le are in telefon daca nu a dezactivat salvarea automata a pozelor de pe messenger happy.

| al33xxx a răspuns:

Are Android?

| RuxiAna explică (pentru al33xxx):

Se poate cu Android?

| RuxiAna explică (pentru al33xxx):

Zice că are Android.
Specific ca pozele nu sunt in arhiva.