| ptufi71 a întrebat:

Buna ziua,am o mare problema cu pc-ul in sensul ca atunci cand il pornesc face un zgomot puternic zici ca e aspirator,toate ventilatoarele sunt turate la maxim, iar pe monitor nu apare nimic ramane negru. Dupa asta daca vreau sa-l opresc de la buton nu merge, trebuie sa-l scot din priza si in momentul in care il bag din nou in priza porneste automat in felul descris anterior fara sa mai apas pe nimic.Pc-ul este Dell dimensoin 5000.Am incercat sa-l repar scotindu-i bateria si punandu-i-o la loc dupa 30 min dar nu s-a intamplat nimic.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Uite te la rami ai mai multi si cred ca da conflict intre ei scoate si lasa un ram si vezi daca iti mai face

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Uite-te la rami, sunt conflicte intre ei, si al meu face ca un avion cu reactie cand porneste laughing
Toate cele bune

| ptufi71 explică:

Va multumesc pentru raspuns.