| andreYcatalin a întrebat:

Am o nedumerire, vreau sa creez o pagina de Facebook, pagina pentru o afacere si nu imi apare categoria JOB, vreau sa postez cateva job-uri pe o pagina noua si nu am cum, efectiv nu imi apare butonul sau ceva sa creez un job. Aveti idee cum pot face? MULTUMESC!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fa pagina pentru business intii, si dupa aia la fiecare post nou vei avea optiunea Job. La mine optiunile la posturile noi sunt Live/Event/Offer/Job.