| Koss01 a întrebat:

am o nelamurire, am o statie decenta cu doua boxe pasive legata pe ea si mai am inca 2 iesiri "line out" si "rec out", imi poate spune cineva daca as putea lega un subwoofer pe ea? Multumesc

1 răspuns:
| CallMeMax a răspuns:

Nu ar fi mai usor daca, conectezi boxele direct la subwoofer?
Si da, din cate stiu poti, ar trebui sa se desparta in mai multe mufe(2 sau 4 din cate stiu) cablul auxiliar, la capatul de la statie. Trebuie sa scoti o mufa rosie din alea 2 sau 4(nici eu nu stiu sigur care dintre ele e cea corecta daca ai mai multe de culoare rosie) si sa o conectezi la subwoofer( baga l in fiecare dintre ele pana se aude bass-ul in subsoofer. Incearca si cu cealalta muta rosie daca ai. Sper ca nu te am incurcat de tot.si nu stiu sigur daca merge, dar daca da, sper ca te am ajutat