| Aruscutei_Simona_2001 a întrebat:

Am o plasma Orion si nu mai are imagine, doar sunet. Nu se vede deloc. E complet negru. Nici cand schimb canalele nu se vede.
Tin sa precizez ca ledul stand-by e rosu. Adica functioneaza.
TV -ul nu mai e in garantie. Cat ar costa sa l repar

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Daca pui lanterna spre display se vede imaginea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

200 de lei, am pățit și eu și am aflat ca toate tv-urile astea smart au o tona de beculete micuțe in ele și când unul se arde. E belea, depinde și care se strica, dar mai bine îl duci sau chemi pe cineva de la un service, o constatare te costa în jur de 20 de lei, deci nu e mare brânză.