| Nueu10 a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul. Cand incerc sa-mi schimb poza de profil aceasta schimbare nu imi apare la News. Exact la fel se intampla si daca incarc o alta poza. Cum as putea rezolva problema? Voua vi s-a intamplat?

Tin sa mentionez ca nu numai mie nu-mi apare la news. Nu apare DELOC!

2 răspunsuri:
| FordMustang a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi browserul pe care il folosesti si sa-l instalezi iar.

| Nueu10 explică (pentru FordMustang):

Am si Google Chrome, mozillia si internet explorer. am incercat cu toate 3+ca am incercat si de pe alt calculator si tot nu merge.