| iiFlower a întrebat:

Buna ziua!
Am o problema cu facebook-ul. Daca un prieten imi posteaza ceva pe cronologie/wall ceilalti nu pot vedea. La optiuni scrie,,doar eu ", dar eu vreau sa vada si altii ce a postat acel prieten. Cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! De la rotiţa aceea, dai click şi scrie acolo Doar eu, Prietenii, Prietenii prietenilor.Dai pe Prieteni şi ar trebui să meargă.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Dai pe o totita ca trebuie sa-ti apara acolo cand posteaza ar trebui sa fie o rotita in dreapta sus cand dai cu mausu se vede si dai acolo si iti apatre variante eu, prieteni etc sau daca nu intri pe meniul de Facebook si il setezi di nou