| Tenerife12TCristi a întrebat:

Am o problema cu iphone-ul meu. Recent mi-am descarcat Tinder, cand am intrat in aplicalie mi-a cerut locatia si dupa mi-a aparut o inconita pentru Configurari, iar telefonul nu raspunde la comenzi. Ce fac?

1 răspuns:
| Rouyou a răspuns:

Acea iconita probabil ca nu făcea parte din aplicatie si e foarte usor sa distingi o diferenta care nu este a aplicatiei.
Ii dai reset din fabrica din butoane.
Nu stiu ce telefon ai însă cauta pe google modelul si va trebui sa iti simultan cam 10 secunde aparate butonul de blocare + volum- sau volum plus sunt mai multe combinatii în funcție de marca. Si pot functiona cu el in functionar sau inchis.