| Alonderman a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu! Deci apas pe buton-ul de deschidere se aude ca se deschide dar ecran-ul ramane negru de cand il deschid! Nu e problema de la windows chiar daca as vrea sa reinstalez windows-ul nu pot pentru ca apare tot negru! Ce pot face? (dau FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Ayra a răspuns:

Du-te cu el in service, pentru ca este foarte posibil sa ti se fi stricat placa video.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trimite mesaj privat lui neluL(rank 3). Este prietenul meu si se pricepe foarte bine la calculatoare.Te va lamuri cu siguranta.

| Nyghtshadow a răspuns:

Am un coleg care a patit asta mai demult. Sunt doua posibilitati. Ori s-a bulit biosul si in cazul asta trebuie sa-l duci la reparat ori e de vina bateria. Scoate bateria si tine-l in priza si vezi daca porneste. Daca nu, baga bateria la loc, scoate-l din priza si porneste-l numai pe baterie. Daca nu l-ai scapat pe jos e foarte mica sansa sa se fi bulit ecranul sau vreo componenta interna. Sper sa-ti iasa una din metode. Good luck

| Magoo88 a răspuns:

Eu spun ca este de la placa video de accea nu se vede nimic. Incearca sa o schimbi sau sa duci laptopu in garantie (daca mai ai).

| ravens a răspuns:

Hi sa te uiti la taste ai acolo ceva cu fn.Mai este o varianta, trebuie sa ai un monitor obisnuit si sa-l conectezi la elhappy

| eduard1029 a răspuns:

Ai probleme cu placa video

| Alonderman explică:

L-am dus in service si e stricat tare de tot sad de la diferentele de energie nu mai am ce ii face oricum multumesc la toti!