| nicu777 a întrebat:

Buna ziua am o problema cu Youtube imi da o eroare de gen ""A aparut o eroare incearca mai tarziu"la majoritatea videoclipurilor imi da asa am reinstalat Windowsu si tot asa dc? ma puteti ajuta dau funda

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Fie e din cauza vitezei de internet, fie din cauza Adobe-lui Flash Player.

Poti descarca Adobe de aici:
http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

E foarte simplu. Mult succes!

6 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

-Incearca sa dai refresh (F5). Ai flash player instalat? Mie imi spunea asa cand nu aveam flash player...

| Narcis2015 a răspuns:

Si mie la fel nu stiu de ce.

| nicu777 explică:

Am tot si NEt de la RDS viteza e buna nu stiu dc face asa

| Mykymu a răspuns (pentru nicu777):

Presupun ca ai descarcat Adobe din link-ul pe care ti l-am pus la dispozitie... s-a rezolvat problema?

| nicu777 explică (pentru Mykymu):

Da Multumesc:*

| Mykymu a răspuns (pentru nicu777):

Sunt baiat. Cu placere.