| Jigokunokishi a întrebat:

Am o problema de cateva zile cand ma uit pe trilulillu la clipuri sau pe alte site-uri la filme, seriale dupa un timp se face verde imaginea si imi arata doar jumatate din clip apoi sare diret la sfarsit si se face verde. Se poate sa fie de la antivirus? Mi-am instalat recent bitdefenderul de pe internet si cred ca cam de atunci am observat si chestia asta la clipuri si filme. Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusul pune avast sau norton de proba si vezi daca merge Daca nu fai un reset la placa video