| FLORIN115 a întrebat:

Am o problema la calculator il aprind si face urat placa video si se aprinde un beculet rosu modelul e ati ATI Radeon x1800 xt. Acum am scos placa video afara si am conectat monitoru la placa de baza oare ma pot juca ceva are ceva? Ps:Scuze pentru categorie. CEL MAI BUN RASPUNS ARE FUNADA!

Răspuns Câştigător
| alexmw1 a răspuns:

Curata de praf Coleru si altele si iti va merge bine

| FLORIN115 explică (pentru alexmw1):

Am schimbat calculatorul. Nu era de la praf. Am fost la un specialist si mi-a spus ca era asrsa placa de baza si placa video.

1 răspuns: