| Eden012 a întrebat:

Am o problema la laptop. Daca bag castile sau un sistem audio, sunetul se aude. dar daca vreau sa ascult la boxele laptopului nu se aude.E posibil sa fie arse?

7 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Cam greu se ard difuzoarele alea poate a iesit contatul de pe ele sau poate trebuie sa ii indici driverului audio pe unde sa scoata sunetul manual
dai clik dreapta pe iconita de volum de langa ceas si dai la Playback device si selectezi de acolo una dintre alea cu clik dreapra set as default device sper cam explicat cum trebuielaughing

| Eden012 explică (pentru AdrenalinTm):

Pff.am facut o greseala si mai mare...Am facut cum ai zis tu si tot nu s-a auzit, dar default erau boxele de la laptop..si dupa am dat disable crezand ca daca dau enable iar isi revine..si dupa ce am dat disable mi-a disparut aia laughing cum o fac sa vina inapoi?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Eden012):

laughing stai sa ma uit la mine

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Eden012):

Da tia disparut de tot sau tia ramas in ceata?

| Eden012 explică (pentru AdrenalinTm):

Am rezolvat. dar tot nu se aude fara casti sau sistem audio..si am dat default la ce ai zis tu dar degeaba.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Eden012):

Pai incearca boxele la altceva vezi daca merg ele

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Sau instaleaza din nou driverul