| Jipa95 a întrebat:

Am si eu de gand sa urmez un curs : Operator Calculator Electronic si Retele - acreditat ANC, la academia credis din Bucuresti, si as avea si eu cateva intrebari.
https://www.academiacredis.ro/operator-calculator-electr onic-retele

Unde as putea sa ma angajez pe viitor cu acea diploma de "Operator Calculator Electronic si Retele - acreditat ANC"? Sau in ce activitati as putea sa pun in practica competentele dobandite in urma acelui curs?
Va multumesc! :)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cu sau fără curs, dacă știi meserie poți fi angajat ca "'Operator Calculator Electronic si Retele" sau informatician la vreo instituție. Dacă inveți meserie după curs, tot la aceleași joburi ajungi