| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am si eu o intrebare am internet de la RCS-RDS si din pacate nu dispun de viteza de 100mbp/s respectiv contractului,ci eu rulez la 20, si nu doar eu ci toti din zona asta, daca de ex am face o reclamatie in scris cu semnaturiile celorlalti s-ar schima ceva? adica infrastructura? sau degeaba?

3 răspunsuri:
| COMUNITYTRAGHAISITUPEEAEFOARTEFRUMOASACAUTAMSTAFF a răspuns:

Aboneaza-te la firma AKTA. De acolo am si eu net si imi merge foarte bine. Cu Romtelecom, RCS & RDS iti bati capu' prea mult..La ei pica netu' de 2 ori pe saptamana si te minte ca au net cu 1000 mpbs parca cand colo 20.
akta.ro
Aboneaza-te.

| K0sti a răspuns:

Fa un test sa vedem si noi minunea: http://www.epasystems.ro/......-internet/

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

Nu stiu din ce coclauri esti tu dar eu nu am patit o asa ceva pana acum.