| fffffffffffffffffffffffff a întrebat:

am si eu o intrebare. Am un laptop Toshiba satelite si am varsat solutie de geamuri pe tastatura si nu merg toate butoanele si de vreo dua saptamani nu mai tine bateria incarcata si am fost la servis sa-mi schimbe tastatura si bateria si a spus ca daca schimba tastatura laptopul este posibil sa nu mai porneasca si bateria sa nu tina tot din cauza asta. Are vreo legatura una cu alta?

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Cauta alt service. E posibil sa scapi doar cu un curatat. Dar daca la baterie a facut un scurtcircuit, poate ca e nevoie sa fie schimbata.