| Vintila_Razvan_1998 a întrebat:

am si eu o intrebare, daca am schimbat pe facebook de 5 ori numele se poate sa scap de acea chestie care imi spune ca nu mai am voie, sau ce trebuie sa fac pentru a schimba numele de peste 5 ori? Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti face nimic.Nu mai ai voie sa schimbi numele niciodata.Din cauza ca facebook-ul vrea sa fim stabili in ceea ce priveste numele pe fb.Nu azi ma cheama ramon, maine vintila si poimaine Razvan. Dupa doua zile sa mi-l schimb din nou. Asta e.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cum a spus si Ramon nu se mai poate schimba maxim este de 5 ori! O seara buna!