| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca cumpar un joc de pe ITunes sau Android Market si daca va trebui sa-l sterg va trebui sa il cumpar din nou? Funda + Vot. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AddaAda a răspuns:

Heii daca il ei de pe iTunes si il ai pe iTunes poti sa il stergi din telefon pentru ca atunci cand il conectezi se va salva din nou in telefon. daca il stergi si din iTuns...da cred ca il cumperi din nou. sper ca te'am ajutat :d

4 răspunsuri:
| MariaOfficial a răspuns:

Nu sunt sigura, dar este posibil:daca il stergi din memoria tabletei sau ce ai tu cred ca te pune sa-l platesti daca faci asa cum ai zis tu.Bafta:*

| supermdmario a răspuns:

Ca sa poti folosi sistemul de operare android si implicit google play trebuie sa te inregistrezi la ei, adica sa iti faci un cont de google unde vei avea si o adresa de email, ex:ionescu@gmail.com.
cand cumperi o aplicatie din google play, esti deja inregistrat si ca atare toate datele tale sunt retinute de cei de la google, precum ca ai cumparat o anume applicatie.in concluzie:nu vei mai plati din nou acea aplicatie care deja ai cumparat-o si o vei putea folosi pe indiferent cate telefoane detii si le folosesti cu contul respectiv.

| darrio2007 a răspuns:

Il poti lua si gratis de pe Android Market.Il poti dezinstala si instala oricand.Doar cu pretul unor mb la descarcare.

| Darkness150 a răspuns:

Multumesc la ambii(AddaAda si supermdmario) dar nu pot sa pun decat un raspuns castigator.